Kuidas leida soodne laen eraisikule soodsaim laenupakkumine

Kui otsite odavaimat laenupakkumist, on esimene asi, mida otsida, soodne laen eraisikule intressimäär. Kuigi kõrge intressimäär võib tunduda atraktiivne, ei pruugi see pikas perspektiivis olla teie jaoks kõige odavam valik. Olenevalt laenatavast rahasummast ja tagasimakse tähtajast võib intressimäär olla oluliselt kõrgem. Seetõttu tasub enne laenu vormistamist uurida. Isegi kui reklaamitud intressimäär on parim, ostke kindlasti ringi, et võrrelda erinevate laenuandjate intressimäärasid.

liisi laen

Kui teil on halb krediit, on teil raske saada kõige odavamat laenu. Peer-to-peer laenud on valik neile, kellel on halb krediidivõime, kuid need laenud pole kõigile kättesaadavad. Isikliku laenu saamine võib olla keeruline, eriti kui teil pole head krediidireitingut. Õnneks on palju laenuandjaid, kes annavad laenu vähem kui 10% kuusissetulekust. Kuigi intressimäärad on madalamad, peaksite need siiski õigel ajal tagasi maksma, et vältida suurte finantskulude maksmist.

Laenu ostes otsige võimalikult madalat intressimäära. See on oluline, sest intressimäärad on väga erinevad. Madalaim intressimäär ei ole igaühe jaoks parim valik, seega võrrelge mitmeid erinevaid laene, et leida parim. Mõelge ka sellele, kas laenuandjal on paindlikud tagasimaksepuhkused, klienditeenindus või pikk taotlemisprotsess. Need tegurid muudavad odavaima laenuvõimaluse osas oluliseks. Samuti tasub vaadata laenuandja krediidinõudeid ja seda, kas ta võtab teie taotluse vastu.

Kui olete leidnud endale meelepärase laenu, on järgmiseks etapiks taotlusvormi täitmine. Kui olete laenuandja valinud, viib võrdlustabel teid taotlusvormi juurde, kuhu sisestate oma isikuandmed ja finantsandmed. Mõnel juhul nõuavad laenuandjad, et täidaksite oma pangakonto andmed, kuid peaksite nende üksikasjade suhtes alati aus olema. Nii teeb laenuandja teile parima pakkumise.Kui te ei saa oma tagasimakseid endale lubada, võivad nad teie vara tagasi võtta või teie vastu kohtusse astuda.

Lisaks intressimääradele mängib laenu maksumuses suurt rolli ka teie krediidivõime. Kõrgeima krediidiskooriga laenuvõtja saab madalaimad laenuintressid. Kontrollige kindlasti oma krediidiaruannet, et näha, kas teie skoor mõjutab teie võimalusi saada odavat laenu. Kuigi halvad krediidiskoorid takistavad laenu saamist, ei tähenda see tingimata, et te seda ei saa. Kui teil on püsiv sissetulek ja hea töökogemus, võite siiski saada soodsa laenu. Siiski vaatab laenuandja teie krediidiskoori, kui otsustab, kas olete elujõuline valik või mitte.

Madala intressimääraga laenu võtmine on kuumakse vähendamisel suurepärane. Kõrge intressimääraga laen läheb aga õhku ja maksate lõpuks rohkem, kui algselt eeldasite. Odavad laenud olid 2008. aasta finantskriisi üks peamisi põhjusi, mil laenuvõtjad ei saanud pärast intressimäärade taastamist suuremaid makseid endale lubada. Lõppkokkuvõttes on see kaasa toonud halbade võlgade kasvu.